آیکون خبرنامه

Tell

021-88601988

کاشی اصفهان

شرکت صنایع کاشی اصفهان با تاریخچه ای بیش از 40 سال ، دومین کارخانه کاشی در ایران است که در شهر تاریخی اصفهان و در مساحت 30 هکتار مفید واقع شده است . طرح های تولیدی این شرکت از معماری باستانی ، زیبایی های شهر اصفهان و نیز از معماری های مدرن اروپایی الهام می گیرد و با خرید طرح های اورجینال و اختصاصی اروپایی سعی در تنوع بیشتر در طرح و سایز دارد
کاشی اصفهان با توجه به دارا بودن تکنولوژی چاپ دیجیتال توانایی اعمال چاپ با کیفیت بسیار بالا ، چاپ در درون استراکچر و ایجاد طرح های رندوم و متعدد برای هر محصول را دارد . مجموع این ویژگی ها موجی جلوه بسیار بالای محصول نهایی و طبیعی تر جلوه گرفتن آن در طرحهای الهام گرفته شده از طبیعت می گردد . کاشی اصفهان با ارائه ی نوآوری های مستمر به بازار با بالاترین استانداردهای کیفی به عنوان مرغوبترین کاشی های دیواری دو پخت و کف پرسلان در سایز های مختلف محسوب گشته و همواره سعی در پاسخگویی به سلایق و نیاز های مختلف بازار را دارد . کاشی اصفهان با ظرفیت سالانه 10 میلیون متر مربع ، با هدف پاسخگویی به نیازهای بازار برای ارائه تمام محصولات سرامیکی ، کارخانه ای مدرن ، برای تولید کاشی پرسلان لعابدار را به بهره برداری رسانده است .
کاشی اصفهان دارای ساختمان اختصاصی برای آزمایشگاه و همچنین خط تولید لعاب مجزا برای آزمایشگاه می باشد .
و در نهایت کاشی اصفهان توانایی تامین کلیه نیاز های مشتریان برای پوشش دادن به سطوح دیوار و کف جهت فضاهای داخلی و خارجی را دارد .
مشخصات کلی

کاشی اصفهان

  • تولید کننده

کاشی اصفهان با توجه به دارا بودن تکنولوژی چاپ دیجیتال توانایی اعمال چاپ با کیفیت بسیار بالا ، چاپ در درون استراکچر و ایجاد طرح های رندوم و متعدد برای هر محصول را دارد . مجموع این ویژگی ها موجی جلوه بسیار بالای محصول نهایی و طبیعی تر جلوه گرفتن آن در طرحهای الهام گرفته شده از طبیعت می گردد .کاشی اصفهان با ارائه ی نوآوری های مستمر به بازار با بالاترین استانداردهای کیفی به عنوان مرغوبترین کاشی های دیواری دو پخت و کف پرسلان در سایز های مختلف محسوب گشته و همواره سعی در پاسخگویی به سلایق و نیاز های مختلف بازار را دارد . کاشی اصفهان با ظرفیت سالانه 10 میلیون متر مربع ، با هدف پاسخگویی به نیازهای بازار برای ارائه تمام محصولات سرامیکی ، کارخانه ای مدرن ، برای تولید کاشی پرسلان لعابدار را به بهره برداری رسانده است .

کیلومتر 10 جاده اصفهان – نجف آباد ، صنایع کاشی اصفهان

www.isfahan-tile.com

اطلاعات کارخانه

کیلومتر 10 جاده اصفهان – نجف آباد ، صنایع کاشی اصفهان

محصولات و خدمات

ارتباط با ما

______________

آدرس: تهران، ونک، خیابان شیراز جنوبی، کوچه اتحاد، پلاک 10، طبقه اول

تلفن بانک اطلاعات کاشی و سرامیک (باکس) : 88601988 - 021

ایمیل : Info@baaax.ir

اطلاعات تماس انجمن صنفی کاشی و سرامیک :

تلفن : 02188214264
ایمیل: info@ircps.ir


۲۹ نفر
۱,۷۳۰,۲۴۱ نفر
۷۷۹ نفر
۲۰,۹۶۱ نفر
map